Klimatizace Mitsubishi

M- serie

Jednotky jsou určeny pro energeticky úsporné klimatizování velmi malých rodinných domů nebo také větších prostor s využitím multisplitového řešení. Tyto jednotky se vyrábějí v šesti výkonových řadách v rozmezí chladicích výkonů od 1,5 kW do 5,0 kW. Díky svým kompaktním rozměrům se tyto jednotky hodí do jakéhokoliv interiéru.

Jednotky jsou extrémně tiché a pokud jsou spuštěny, tak je jen s obtížemi uslyšíte. Energetická třída A++/A+. Hladina akustického tlaku pouze 21 dB(A).

Jednotky jsou vybaveny technologií Replace pro náhradu systémů s chladivem R22. Nejnovější technologie spojená se špičkovým designem Díky pokrokové invertorové technologii dosahují tyto nástěnné jednotky MSZ-SF od výrobce Mitsubishi Electric, vysokých hodnot energetických účinností.

Jednotky jsou navrženy v souladu s novou směrnicí ErP a dosahují dle těchto kritérií energetické třídy A++ / A+. Tyto nástěnné jednotky lze použít buď v single splitovém prove- dení (jedna vnitřní a jedna venkovní jednotka), ale i v multisplitovém provedení, kdy je jedna venkovní jednotka a více napojených vnitřních jednotek. V jednotkách je použita patentovaná technologie výstupu vzduchu Dual Air Guide, která zajišťuje bezprůvanové chlazení a optimální distribuci upraveného vzduchu v režimu topení. Tato technologie jednotkám umožňuje zvýšit dosah proudu teplého vzduchu až k podlaze místnosti a tím zajistit lepší tepelnou pohodu, než u konvenčních klimatizací

Dokumenty ke stažení

Řekli o nás naši klienti
Kontaktujte nás, i u vás klimatizaci můžeme namontovat.
czklimatizace - mapa mest
Praha
Brno
Ostrava
Plzeň
Olomouc
Liberec
Břeclav
Teplice
Jihlava
Přerov
Pardubice
Havířov
Zlín
Hodonín
Kladno
Most
Karviná
Opava
Frýdek-Místek
Děčín
`